20.05.2015р.

У пасажирському вагонному депо Одеса-Головна налагоджено власне виробництво запчастин

  У пасажирському вагонному депо Одеса-Головна налагоджено власне виробництво запчастин для вагонів. Самостійне виготовлення необхідних комплектуючих допоможе забезпечити надійну експлуатацію пасажирських вагонів в умовах неритмічного централізованого постачання запчастин для пасажирських вагонів.

  Серед запчастин власного виробництва майже 40 найменувань комплектуючих, які використовують для купейних і плацкартних вагонів: деталі для замків, запобіжні скоби, болти, гайки; віконні рами, відкидні майданчики, сходинки вагонів тощо.

  Напрямок виробництва власних деталей у депо досить потужний – на рік потребує 5,5 т листової сталі, 3 т металевого кругляка, 1,5 тис. погонних метрів вінілової шкіри, 50м3 різної деревини, понад 400 кг полікапроміну тощо. На виробництві працюють 25 робітників: слюсарі, токарі, коваль, електрозварники, пресувальник, швачки-оббивальники. Виготовляють запчастини у візково-механічному та деревообробному цехах, а також у відділеннях з ремонту внутрішнього обладнання, зварювальному, ковальському, капроновому.

  За інформацією начальника відділу ремонту пасажирської служби Олександра Загурського за перший квартал поточного року працівники пасажирського вагонного депо Одеса-Головна заощадили понад 130 тис. грн.

Прес-центр Одеської залізниці