15.05.2015р.

На Одеській залізниці почав роботу пункт технічного огляду та екіпірування локомотивів по станції Берегова

  На Одеській залізниці з квітня поточного року працює пункт технічного огляду та екіпірування тепловозів серії ЧМЕ3 по станції Берегова. Ідея створення такого пункту по станції належить особисто начальникові залізниці Григорію Бойку. Раніше витрати на обслуговування локомотивів у депо Одеса-Сортувальна становили 170 тис. грн. на місяць з урахуванням передислокації. До того ж на це витрачалося 12 годин. Відтепер залізничники не витрачають кошти на передислокацію семи маневрових тепловозів, які працюють по станції Берегова, у локомотивне депо Одеса-Сортувальна на проведення ТО-2. Наразі – після відкриття пункту технічного огляду та екіпірування по станції Берегова – на це витрачається тільки 18 тис. грн.

  Для експлуатації тепловозів у технічно справному стані кожні 7 діб роботи тепловози прибувають у пункт на екіпірування та технічний огляд ТО-2. Ці роботи проводять шестеро залізничників: чотири слюсаря з ремонту рухомого складу, майстер паливного складу та представник дистанції сигналізації та зв’язку Одеса-Сортувальна. Працівники оглядають тепловози: екіпажну, дизельну, електричну, автогальмівну та інші частини, акумуляторну батарею, регулюють гальмівну важільну передачу, замінюють у разі необхідності гальмівні колодки, обслуговують автоматичну локомотивну сигналізацію неперервної дії, екіпірують тепловоз охолоджувальною водою, дизельним паливом, піском.

  Власними силами локомотивники провели у приміщенні нинішнього пункту технічного огляду та екіпірування ремонт і зробили стелажі для зберігання запасних частин і слюсарного інструменту, що необхідні для обслуговування тепловозів. Незважаючи на те, що бригада прибуває сюди раз на тиждень залізничники прагнуть створити тут максимально комфортні умови праці. У найближчих планах працівників локомотивного господарства – подовжити оглядову канаву на 2 метри та встановити у приміщенні пункту технічного огляду систему опалення.

  За попередніми розрахунками до кінця року залізничники завдяки організації роботи цього пункту зможуть заощадити приблизно 1,4 млн. грн.

Прес-центр Одеської залізниці