13.05.2015р.

Два локомотивних депо Одеської залізниці отримали атестаційні сертифікати

  У 2015 році два локомотивні депо – Христинівка та Котовськ Одеської залізниці отримали атестаційні сертифікати, які підтверджують право на проведення капітальних видів ремонтів КР-1.

  Комісія Укрзалізниці у складі представників Департаментів локомотивного господарства, безпеки руху, охорони та організації праці, воєнізованої охорони, а також за участі Харківського органу сертифікації залізничного транспорту перевірила технічну оснащеність та можливість проведення в Котовському депо ремонту в обсязі капітального КР-1 електровозів серії ВЛ40у та в Христинівському депо капітального ремонту КР-1 тепловозів серії ЧМЕ3.

  Атестаційні комісії, які працювали в депо у лютому та квітні поточного року, високо оцінили технічну готовність локомотивних депо. Члени комісії відзначили наявність у депо підготовленого трудового колективу, сучасного устаткування, застосування новітніх технологій та використання у повному обсязі виробничих резервів підприємств. Під час атестації залізничники демонстрували досягнення у сфері ресурсозбереження на транспорті, а саме відновлення вузлів та деталей локомотивів, власне виробництво продукції, виконання заходів енергозбереження.

  Під час підведення підсумків атестації члени комісії відзначили позитивні зміни з моменту проведення попередніх обстежень виробництв -  зауваження по яких було усунуто в повному обсязі.

  Вагомою є економічна доцільність атестації зазначених підприємств. Виробництво, атестоване на право проведення капітальних ремонтів локомотивів, дозволяє скоротити експлуатаційні витрати залізниці. Так досягається економія коштів більше ніж удвічі та майже на 30% скорочується час знаходження локомотивів у ремонті, а всі етапи ремонту локомотивів детально контролюються залізничниками. Крім того, атестовані локомотивні депо дають залізниці можливість розширити асортимент послуг, зокрема виконання ремонту електровозів та тепловозів зазначених серій для інших залізниць.

Прес-центр Одеської залізниці