12.05.2015р.

На Одеському залізничному вокзалі відбувся святковий концерт присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги

  8 травня 2015 року з 08:00 до 12:00 на території пасажирського вокзалу Одеса-Головна відбувся урочистий концерт присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги у другій світовій війні.

  За словами начальника пасажирського вокзалу Одеса-Головна Олега Сироти ідея організувати свято для пасажирів та ветеранів виникла давно: «Я людина у якої на війні загинув дід і всю війну пройшов батько, якого було двічі поранено. Такі свята необхідно щороку організовувати кожному керівнику. Особисто для мене – це найважливіше свято наших батьків та дідів, яке дозволило нам сьогодні вільно жити, працювати, навчатися, виховувати наших дітей. Головними аспектами сьогодні у святкування Дня Перемоги є шанобливе ставлення до учасників війни і виховання у нашого молодого покоління почуття патріотизму, пам’яті й поваги перед цими людьми».

  На відкритому майданчику перед будівлею Одеського залізничного вокзалу студенти Одеського коледжу транспортних технологій виконали 25 пісень на воєнно-патріотичну тематику. Під час концерту людям похилого віку вручали квіти.

Прес-центр Одеської залізниці