07.05.2015р.

На дирекціях Одеської магістралі відбулися урочистості з нагоди Дня Перемоги

  На всіх чотирьох дирекціях залізничних перевезень Одеської магістралі: Одеській, Знам’янській, Шевченківській та Херсонській проведено заходи присвячені відзначенню 70-ї річниці Перемоги у війні 1941-1945 рр.

  Сьогодні відбулися урочисті зустрічі ветеранів магістралі, учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, учасників бойових дій з керівництвом дирекцій та профспілковими лідерами, де ветерани-залізничники дирекцій залізничних перевезень отримали почесні нагороди від міністра інфраструктури України, в.о.генерального директора Укрзалізниці та начальника Одеської залізниці за вагомий внесок у розвиток залізничного транспорту у післявоєнні роки, проведення виховної роботи серед молодого покоління залізничників та з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

  Згідно з відповідною постановою керівництва залізниці та Дорпрофсожу, враховуючи вагомий внесок залізничників – учасників бойових дій, інвалідів та учасників війни у виконання бойових завдань і сумлінну працю у мирні роки, начальникам служб, дирекцій залізничних перевезень, структурних підрозділів залізниці доручено забезпечити надання грошової винагороди непрацюючим пенсіонерам-залізничникам: учасникам бойових дій, інвалідам та учасникам Великої Вітчизняної війни.

  На всіх дирекціях були створені організаційні комітети та робочі групи з підготовки та відзначення свята. У музеях та кімнатах бойової та трудової слави залізничники упорядкували відповідні експозиції. Спільно з місцевими органами влади залізничники взяли участь у приведенні до належного стану місць, що увіковічують пам'ять про Перемогу, упорядкували братські поховання, пам’ятники воїнам-визволителям, меморіали, обеліски, пам’ятні знаки. Також залізничники спільно з профспілковими комітетами організували покладення вінків, квітів в місцях військових поховань, біля пам’ятників воїнам визволителям та жертвам фашизму. Крім того було організовано відвідування ветеранів-залізничників, які перебувають у лікарнях або вдома та не можуть самостійно рухатися, з врученням їм пам’ятних подарунків або продуктових наборів.

  Слід зазначити, що одеські залізничники з усіх структурних підрозділів проводять цілеспрямовану роботу спрямовану на зміцнення злагоди у суспільстві, утвердження шанобливого ставлення до ветеранів.

Прес-центр Одеської залізниці