06.05.2015р.

На Одеській залізниці відбувся унікальний семінар машиністів спеціального самохідного рухомого складу

  Нещодавно на базі локомотивного депо Помічна Одеської залізниці вперше відбувся семінар у якому взяли участь машиністи-інструктори та інші працівники відповідальні за роботу спеціального самохідного рухомого складу, зокрема машиністи мотрис, вантажних і пасажирських дрезин, виправочно-підбивочно рихтувальної машини, моторних залізничних платформ тощо.

  Актуальність проведення такого заходу полягає у необхідності об’єднати досвід профілактичної роботи з безпеки руху, зусилля машиністів-інструкторів і пов’язаних служб підпорядкування.

  Особливу увагу головний ревізор з безпеки руху поїздів і автотранспорту Рудольф Мелкумян приділив основним правилам, нормам технічного обслуговування і контролю гальм спеціального самохідного рухомого складу. Семінар було побудовано у вигляді доповідей, проте доповідачі вели з аудиторією конструктивний діалог. Під час заходу присутнім було продемонстровано учбовий фільм про наслідки помилок у роботі машиністів.

  На завершення семінару Рудольф Мелкумян нагадав усім присутнім, що у роботі будь-якої локомотивної бригади машиністів є аксіома: у разі непередбачуваних обставин не треба панікувати – слід діяти у суворій відповідності до інструкції та запобіжних засобів, а допомога обов’язково прийде.

Прес-центр Одеської залізниці