29.04.2015р.

На Одеській залізниці проведено конкурс дитячого малюнка

  28 квітня поточного року в ході проведення Тижня охорони праці відбувся конкурс дитячого малюнку присвячений безпеці залізничників на об’єктах інфраструктури. Захід відбувся у Дорожньому учбово-методичному центрі охорони праці (станція Одеса-Товарна).

  Активну участь у конкурсі щороку беруть діти залізничників. У цьому році у конкурсі представлено 307 малюнків юних художників.

  В конкурсі взяли участь діти чотирьох вікових груп: до 6-ти років (63 малюнка), від 7-ми до 9-ти років (100 малюнків), від 10-ти до 12-ти років (102 малюнка) та від 13-ти до 15-ти років (42 малюнка).

  До складу комісії увійшли начальник служби охорони праці Юрій Баранов, заступник начальника служби охорони праці Тетяна Громова, головний технічний інспектор праці Ради профспілки на Одеській залізниці Валентин Бочкарьов, начальник Державної інспекції нагляду на транспорті та зв’язку  територіального управління Держгірпромнагляду в Одеській області Ігор Прус та спеціалісти з охорони праці галузевих служб, які підвели підсумки конкурсу.

  Члени комісії обрали по 6 кращих малюнків у кожній з вікових груп. Під час відбору малюнків члени комісії враховували відповідність майстерності малюнка віку дитини, адже цікавим є  саме бачення та розуміння дитини правил безпеки та охорони праці на залізниці.

  Найближчим часом усі переможці конкурсу будуть нагороджені подарунками.

Прес-центр Одеської залізниці