16.04.2015р.

292 особи з обмеженими фізичними можливостями скористалися спецвагонами Одеської залізниці

  У минулому році на Одеській залізниці перевезено 292 особи з обмеженими фізичними можливостями, що на 30,8% більше ніж за 2013 рік. За І квартал 2015 року  по залізниці перевезено 30 осіб даної категорії, що на 26,7% більше за відповідний період минулого року. Щорічно кількість таких замовлень збільшується.

  Для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями на Одеській залізниці діють три спеціалізованих купейних вагони. Два такі вагони курсують у складі поїзда №106/105 сполученням Одеса - Київ, один вагон курсує за призначенням згідно із замовленнями пасажирів даної категорії. При надходженні замовлень вагон оперативно включається до складів пасажирських поїздів та курсує за необхідними маршрутами, у разі потреби відправляється на інші залізниці.

  Найчастіше звернення щодо проїзду у спеціалізованих вагонах надходять на вокзалах обласних центрів залізниці (Одеса, Херсон, Миколаїв, Черкаси, Кіровоград). Зазвичай залізничні перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями здійснюються для проведення лікування. Найбільша кількість рейсів спеціалізованого вагону зафіксована до таких місць України, як: Київ, Харків, Вінниця, Дніпропетровськ, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Трускавець, Ковель.

Прес-центр Одеської залізниці