08.04.2015р.

На Одеській залізниці розробляють стратегію фінансово-економічної стабілізації

  На Одеській залізниці кардинально змінюють підхід до вирішення актуальних питань. Для цього начальник Одеської залізниці Григорій Бойко заслуховує керівників і спеціалістів служб залізниці згідно з затвердженим графіком. Результатом таких заслуховувань стане формування програми фінансово-економічної стабілізації Одеської залізниці та подальша робота підприємства за новим курсом.

  У ході заслуховувань керівники озвучують ключові моменти щодо пошуків шляхів стабілізації фінансово-економічної діяльності, зокрема напрацьовують єдині рекомендації, рішення, пропозиції спрямовані на покращення фінансово-економічного стану залізниці (підвищення доходності перевезень, підсобно-допоміжної діяльності, збереження та створення робочих місць). Також служби готують пропозиції спрямовані на корегування певних існуючих організаційно-управлінських рішень, аналізують проблеми, які стримують розвиток служб і структурних підрозділів. Розглядаються питання покращення соціально-трудових відношень у колективах. Крім того буде напрацьовано програму регіонального розвитку інфраструктури залізниці по всім дирекціям для погодження з обладміністраціями. Одним з важливих напрямків роботи буде підвищення компетенції, перепідготовка та отримання додаткових знань залізничниками.

  Заслуховування тривають з 25 березня 2015 року. Наразі начальник залізниці вже заслухав шість підрозділів: служби локомотивного та вагонного господарства, службу комерційної роботи та маркетингу, службу з управління майновими і земельними ресурсами, відділ тендерних закупівель, видавничий центр «Південний центр». За підсумками заслуховувань будуть розроблені пропозиції по вдосконаленню роботи на 2015 рік і стратегія фінансово-економічної стабілізації.

Прес-центр Одеської залізниці