07.04.2015р.

10 років тому підписано Меморандум про взаєморозуміння між Одеською залізницею та ТОВ «Трансінвестсервіс»

  7 квітня 2005 року Одеська залізниця та ТОВ «Трансінвестсервіс» підписали Меморандум про взаєморозуміння. Підписання цього документу дало потужний поштовх для реалізації взаємовигідних проектів, які сприяють розвитку транспортної системи для забезпечення перевезення експортних та імпортних вантажів і є підґрунтям для підвищення геостратегічної значущості південного регіону України, інвестиційного розвитку держави.

  За 10 років що минули з моменту підписання, було побудовано 5,5 км магістральної колії на перегоні «роз’їзд 18 км - колійний пост 24 км» (у 2011 р.) та роз’їзд 12 км (у 2013 р.). Це дало змогу підвищити пропускну спроможність дільниці Чорноморська – Берегова Одеської залізниці з 23 до 44 пар поїздів на добу.

  Плідна багаторічна співпраця залізничників з ТОВ «Трансінвестсервіс» є яскравим і характерним прикладом оптимального використання виробничих ресурсів за рахунок обґрунтованої техніко-економічної стратегії та реалізації інноваційного спільного бізнес-проекту – завдяки чому досягнуто збалансований розвиток магістральної залізничної інфраструктури дільниці Чорноморська – Берегова та технологічних потужностей підприємства промислово-транспортного комплексу у районі Малого Аджаликського лиману.

  Одеські залізничники щиро вдячні колегам за конструктивну послідовну позицію з державно-приватного  партнерства!

Прес-центр Одеської залізниці

10 років тому підписано Меморандум про взаєморозуміння між Одеською залізницею та ТОВ «Трансінвестсервіс» - 0