07.04.2015р.

Чотири сім’ї одеських залізничників отримали житло у Роздільній

  Третього квітня 2015 року в урочистій атмосфері чотири сім’ї працівників Одеської залізниці отримали ордери на квартири в будинку, який знаходиться на вулиці Привокзальній неподалік вокзалу станції Роздільна-Сортувальна. Квартири надали працівникам Роздільнянського залізничного вузла: дистанції колії, дистанції сигналізації та зв’язку, апарату безпеки руху поїздів і автотранспорту та Котовському будівельно-монтажному експлуатаційному управлінню. Над реконструкцією під житловий будинок колишнього адміністративного корпусу працювали представники Котовського будівельно-монтажного експлуатаційного управління – нинішнього балансоутримувача будівлі.
  У заході взяли участь залізничники, керівництво області та міста Роздільна. За словами в.о. головного інженера-першого заступника начальника Одеської залізниці Євгена Мальцева – вручення ордерів та ключів від нових квартир – це знакова подія як для новоселів, так і для усієї Одеської залізниці. Ключі та ордери чотирьом новоселам вручили начальник служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Сергій Маковський та мер міста Роздільна Валерій Шовкалюк. У кожній сім’ї, які отримали квартири, по двоє дітей. На цю хвилюючу подію сім’ї чекали майже по 15 років. У непростий для країни та галузі час перспектива отримання безплатного житла здавалася досить туманною. Проте керівництво залізниці зробило все для того, щоб будинок реконструювали та заселили.
  «Я щиро вдячний керівництву залізниці за надане моїй сім’ї житло. Мене просто переповнюють емоції! До цього я був вимушений знімати квартиру в Одесі, адже свого житла не мав. Сюди, в Роздільну, їздив щодня на роботу», – ділиться враженнями працівник Роздільнянської дистанції сигналізації та зв’язку, один з новоселів Олександр Давидчук.
  В.о. головного інженера – першого заступника начальника залізниці Євген Мальцев підкреслив, що ідея переобладнання службово-технічних будівель під житлові будинки належить нинішньому начальнику залізниці Григорію Бойку. За дорученням якого служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд ретельно вивчила долю цієї будівлі та надала пропозицію щодо її реконструкції під житловий будинок і таке рішення було ухвалене.
«Звичайно багато часу забрало оформлення технічної документації, адже нормативно-технічна база щодо оформлення та обліку документів у фонді технічного спрямування та житловому відрізняються. Одним з непростих питань було розроблення проекту газифікації. Ми підготували відповідний проект, поставили будинок на облік як житловий, вивчили можливість підключення необхідних комунікацій. Тільки отримавши погодження і підтвердження почали виконання будівельно-ремонтних робіт», - характеризує юридичний бік питання начальник служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Сергій Маковський.
  Нагадаємо, що у кожній квартирі будівельники виконали увесь комплекс робіт, який дозволяє новоселам облаштувати квартири меблями та заселятися. Вирішення питання газифікації дозволило встановити індивідуальне опалення, що на сьогоднішній день надзвичайно актуально.

Прес-центр Одеської залізниці

Чотири сім’ї одеських залізничників отримали житло у Роздільній - 0