23.03.2015р.

Одеські залізничники взяли участь в освяченні «духовних воріт у місто»

  21 березня 2015 року об 11:00 поряд із залізничними коліями у районі Горбатого мосту в Одесі відбулося освячення поклінного Хреста. Освячення Хреста здійснив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел. Скульптором Хреста з мозаїки є Андрій Чаркін (брат Серафіма Чаркіна, який є скульптором ікони Миколая Чудотворця на Одеському залізничному вокзалі).

  За словами протоієрея, настоятеля храму при залізничній лікарні Миколи Карпенка над втіленням ідеї працювали не тільки представники духівництва, а й залізничники, зокрема Одеська дистанція колії облагородила прилеглу територію та зробила постамент. «Сама ідея поставити Хреста при в’їзді в Одесу залізницею виникла недавно, а місце біля Горбатого мосту є ідеальним, адже тут сходяться й розходяться залізничні колії (на порт, на вокзал). Машиністи, одесити та гості міста, які їдуть в Одесу при виді Хреста можуть осінити себе хресним знаменням, помолитися про вдалу дорогу, за здоров’я машиніста, який веде поїзд», – зазначив Микола Карпенко.

  У день освячення Хреста головного ревізора з безпеки руху поїздів та автотранспорту Одеської залізниці Рудольфа Мелкумяна було відзначено почесною грамотою «В Благословіння за старанні труди на Славу Святої Православної Церкви» від Високопреосвященного Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського.

Прес-центр Одеської залізниці

Одеські залізничники взяли участь в освяченні «духовних воріт у місто» - 0