26.02.2015р.

На Одеській залізниці вперше відбудеться засідання комітету конкурсних торгів з онлайн-трансляцією

  З початку березня поточного року всі засідання комітету конкурсних торгів та оголошення результатів транслюватиметься через сайт Одеської залізниці у режимі онлайн у розділі «Закупівлі, партнери та рекламодавці» підрозділ «Пряма трансляція». Кілька тижнів тому працівники інформаційно-обчислювального центру Одеської залізниці придбали, встановили та підключили необхідне обладнання для здійснення онлайн-трансляцій з двох приміщень, де відбуваються відповідні засідання.

  Вперше у режимі онлайн можна буде переглянути засідання конкурсних торгів із розкриттям пропозицій торгів на такі предмети закупівлі як «рукавиці робочі» та «засоби особистого захисту» для залізничників, які відбудуться 2 березня 2015 року з 14:00.

  Нагадаємо, що проведення усіх тендерних закупівель з онлайн-трансляцією процедури обирання переможця забезпечить відкритість та прозорість під час прийняття рішень про закупівлю товарів, робіт та послуг державними підприємствами, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури. Ідея впровадження онлайн-трансляцій належить міністру інфраструктури Андрію Пивоварському, що закріплено відповідним Окремим дорученням.

Прес-центр Одеської залізниці