26.02.2015р.

Одеські залізничники посилять контроль за проїздом у приміських поїздах

   З 2 по 31 березня поточного року на Одеській залізниці посилять контроль за дотриманням пасажирами порядку оформлення проїзних документів. Залізничники проводитимуть такі заходи в рамках «Місячника по підвищенню прибутковості від перевезень пасажирів у приміському сполученні». Метою місячника є не тільки підвищити доходність від перевезень, а й перевірити якість обслуговування громадян на приміському сполученні.    

   Наразі розроблені та затверджені графіки проведення рейдів у регіональних поїздах та поїздах приміського сполучення. На вокзалах та станціях організовано оповіщення населення про проведення місячнику через оголошення та гучномовний зв'язок, посилено роботу посадкових бригад працівниками служби пасажирських перевезень та по всім дирекціям залізничних перевезень.

   Протягом місяця у приміських поїздах у пасажирів перевірятимуть наявність проїзного документа, вилучатимуть недійсні абонементні квитки та квитки вихідного дня, підроблені посвідчення, які дають право на оформлення безкоштовного або пільгового проїзного документа, а також перевірятимуть відповідність вартості придбаних пасажирами квитків фактичній дальності поїздки

   Одеська залізниця нагадує пасажирам про особисту відповідальність за безквитковий проїзд. Обов’язково слід зберігати квиток до закінчення поїздки приміським поїздом і пред’являти його за вимогою осіб, які здійснюють контроль. У іншому разі пасажиру доведеться сплачувати за проїзд вдруге.

Прес-центр Одеської залізниці