03.02.2015р.

За 2014 рік працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 101 випадок крадіжок

За 2014 рік працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 101 випадок крадіжок

Упродовж 2014 року працівники відомчої воєнізованої охорони Одеської залізниці розкрили 101 випадок крадіжок на загальну суму 165 тис 592 грн і затримали 139 розкрадачів. За зазначеними фактами порушили 50 кримінальних та 15 адміністративних справ. Найбільше від зловмисників потерпає колійне господарство залізниці – за рік тут трапилося 62 випадки розкрадання майна.

Мобільні групи з представників відомчої воєнізованої охорони 230 разів виїжджали на місця разобладнання та крадіжок майна залізниці. На облік взяли 107 випадків незаконного втручання в діяльність залізниці – загальна сума збитків від яких становила 1,2 млн. грн.

Працівники воєнізованої охорони Одеської залізниці затримали 480 порушників за ходіння по коліях. 36 порушників було притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано.

Крім того, особовим складом воєнізованої охорони Одеської залізниці протягом 2014 року проводилася активна робота щодо перевірки приймальних пунктів металобрухту з метою виявлення таких, які працюють з порушенням Закону України «Про металобрухт». У ході проведених рейдів перевірено 170 пунктів, 5 з яких закрито.

 Також залізничники спільно з працівниками воєнізованої охорони дбають про збереження вантажів вантажовідправників. Їх робота спрямована на виявлення та попередження випадків розкрадання вантажів з вагонів відкритого типу під час руху поїздів. Особовий склад воєнізованої охорони супроводжує вантажі на усьому шляху прямування Одеською залізницею.

Прес-центр Одеської залізниці