06.01.2015р.

Одеські залізничники зробили все для забезпечення виїзду бійців АТО зі станції відправлення

Для запобігання подальшому розповсюдженню відверто перекручених фактів Одеські залізничники спростовують інформацію надану громадським діячем щодо нібито відмови відправити чотирьох миколаївських бійців для проведення ротації в зону АТО. Одеська залізниця провела ретельне службове розслідування цього випадку – у зв’язку з чим повідомляємо наступне:

30 грудня 2014 року пасажирський поїзд №318 сполученням Одеса – Запоріжжя (формування Придніпровської залізниці, який обслуговує пасажирське вагонне депо Запоріжжя) відправився зі станції Одеса-Головна повною схемою із 16 вагонів населеністю 100%. Крім того було здійснено посадку додатково ще близько 70 пасажирів (з оформленням квитанції на проїзд ГУ-57), які через складні метеумови не мали іншої можливості виїзду з Одеси. Цього дня близько 9 ранку до в.о. начальника вокзалу Одеса-Головна О.П. Сироти звернувся старший групи військовослужбовців з проханням оформити чотири проїзні документи на вказаний поїзд для військовослужбовців. Незважаючи на високу населеність поїзда в.о. начальника пасажирського вокзалу Одеса-Головна сприяв у вирішенні цього питання. За допомогу в оформленні проїзних документів зазначена група військовослужбовців подякувала залізничникам.

По прибуттю поїзда №318 на станцію Миколаїв провідник вагону №5 відмовила військовослужбовцям у посадці у зв’язку з відсутністю проїзних документів.

Працівники Одеської залізниці не володіли інформацією щодо посадки військовослужбовців з цієї групи по станції Миколаїв. Ні до начальника вокзалу Миколаїв, ні до чергового персоналу жодних звернень щодо допомоги в оформленні проїзних документів для проїзду військовослужбовців зі станції Миколаїв не було. Проте за результатами службового розбору (детального розслідування) за не володіння ситуацією і за не сприяння у вирішенні конфліктної ситуації, яка виникла через відмову провідника у посадці військовослужбовців, начальнику та черговому вокзалу Миколаїв оголошено догани.

Прес-центр Одеської залізниці