28.10.2020р.

Невідомі особи розбили вікно в одному з вагонів приміського поїзда під час прямування. Ніхто з пасажирів не постраждав

Невідомі особи розбили вікно в одному з вагонів приміського поїзда під час прямування. Ніхто з пасажирів не постраждав

 Вчора, 27 жовтня 2020 року, близько 21 години вечора, на перегоні Білозір'я - 900 км (Черкаська область) невідомими особами було скоєно вандальний напад.

Випадок трапився під час руху поїзда №810 сполученням ім.Тараса Шевченка – Черкаси. У результаті акту вандалізму, камінням пошкоджено бокове скло на двох вікнах вагону другого класу, з правого боку вм'ятина на корпусі та збита фара.

На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав. Даний напад кваліфікується як незаконне втручання, за скоєння якого передбачена кримінальна відповідальність.

Працівники філії наголошують, що окрім збитків, котрі несе залізниця, страждають в першу чергу пасажири, адже пошкоджені вагони знімаються з руху для відновлення, що скорочує склад поїздів. А на відновлення зовнішнього виду рухомого складу потрібно витратити не лише гроші, але й чимало часу працівників, які задіяні на планових видах ремонту.

Одеська залізниця сподівається, що даний випадок буде розкритий працівниками Національної поліції в найкоротші терміни та нагадує громадянам про важливість дотримання порядку, адже подібні дії караються законом.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»