08.10.2020р.

На Черкащині водій вантажівки, пошкодивши шлагбаум на залізничному переїзді, зник з місця пригоди

На Черкащині водій вантажівки, пошкодивши шлагбаум на залізничному переїзді, зник з місця пригоди

Вночі 6 жовтня 2020 року у межах колійного посту 910 км ділянки Сміла – Білозір’я (Черкаська область) водій вантажного автомобіля, проігнорувавши заборонне показання справно працюючої світлової та звукової сигналізації, виїхав на регульований переїзд І категорії (з автобусним рухом та черговим працівником) та розпочав рух у напрямку з Черкаси на Смілу під час закриття переїзду шлагбаумами.

Внаслідок порушення водієм автомобіля Правил дорожнього руху було пошкоджено шлагбаум. За щасливим збігом обставин, травмування людей та затримки поїздів не допущено. Про подію повідомлено місцевий відділ Нацполіції. Автомобіль з місця пригоди зник.

З початку року черговими по переїздах на Одеській залізниці зафіксовано 35 випадків порушень Правил дорожнього руху, з них 16 випадків об’їздів  з пошкодженням шлагбаумів та 19 випадків проїзду заборонного показання сигналу світлофору.

Залізничники закликають водіїв автотранспорту бути уважними та обережними на залізничних переїздах, не ризикувати власним та чужим життям, адже помилки при керуванні на залізничному переїзді становлять серйозну загрозу, тому особиста відповідальність водія та суворе дотримання Правил дорожнього руху поблизу об’єктів залізничної інфраструктури є надзвичайно важливими!

Сумнівна економія часу для водія, може обернутися для залізничників значними витратами на ремонт пошкоджених локомотивів, вагонів, верхньої будови колії, обладнання переїздів, а також призводить до затримок у русі пасажирських та вантажних поїздів.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»