03.09.2020р.

Молоді залізничники Одеської магістралі долучилися до реформування сталевої галузі

Молоді залізничники Одеської магістралі долучилися до реформування сталевої галузі

Із 26 по 29 серпня 2020 року у Львові відбулася чотириденна конференція «Молоді обличчя — важливі рішення» Директорату молоді АТ «Укрзалізниця», у якій взяли участь троє працівників – представників Директорату від  регіональної філії «Одеська залізниця».

Молоді лідери Укрзалізниці ділилися досвідом та шукали шляхи вирішення питань, що виникають під час роботи. Під час конференції учасники розподілилися на комітети за напрямками – комунікаційний, кадровий, соціального захисту та проектний, розробили план та опрацьовували проблематику за своїм спрямуванням (кожен обрав той напрямок, у якому хотів би в працювати надалі).

Після опрацювання кожен комітет представив свою презентацію із наміченими цілями для вирішення окреслених питань. Нагадаємо, у грудні 2019 – січні 2020 р. п’ятірка лідерів Директорату провела опитування серед своїх представників, у ході якого було узагальнено низку проблемних питань, які найчастіше постають перед молоддю під час роботи на підприємствах.

На заході також було обрано голову Директорату. Ним став начальник відділу земельних ресурсів структурного підрозділу «Служба з управління майновими і земельними ресурсами» регіональної філії «Донецька залізниця» Євген Пархоменко.

Довідково. До складу Директорату (дорадчого і консультативного органу при АТ «Укрзалізниця» з числа молодих працівників) увійшло 65 працівників АТ «Укрзалізниця», які раніше пройшли конкурсний відбір із майже 1000 претендентів. Від регіональної філії «Одеська залізниця» у відборі взяв участь 81 представник. На другий етап пройшли семеро і четверо із них – Павло Биков (помічник машиніста електровозу ВП «Локомотивне депо «Подільськ», на даний час проходить строкову службу в лавах ЗСУ), Віталій Маслов (начальник майстерні механічних майстерень виробничого підрозділу Служби колії «Одеська дистанція колії», Олеся Рудяга (помічник начальника з кадрових питань виробничого підрозділу «Експлуатаційне вагонне депо Знам’янка») та Ярослав Шляхов (інструктор виробничого навчання пункту технічного обслуговування вагонів Подільськ виробничого підрозділу Служби вагонного господарства «Експлуатаційне вагонне депо Одеса-Застава 1») – увійшли до складу Директорату, який затверджено наказом АТ «Укрзалізниця».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»