16.06.2020р.

Від початку червня Одеська залізниця перевезла майже 200 тисяч пасажирів

Від початку червня Одеська залізниця перевезла майже 200 тисяч пасажирів

У період з 1 по 15 червня 2020 року в межах обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця» придбано 183 тис. квитків для проїзду у приміському транспорті, в тому числі 76,2 тис. квитків оформлено для безкоштовного проїзду пільгової категорій населення. Сума від продажу квитків склала  2, 173 млн. грн.

Наразі в межах філії курсує 104 приміських поїздів. В подальшому, у разі прийняття відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій, призначення приміських поїздів буде продовжуватися.

В межах філії до початку введення обмежувальних заходів, на території обслуговування Одеської об’єднаної дирекції залізничних перевезень, Шевченківської дирекції залізничних перевезень та Знам`янської дирекції залізничних перевезень за повним графіком здійснювали курсування 136 приміських поїздів.  

Під час користування послугами залізничного транспорту Одеська залізниця закликає пасажирів дотримуватися усіх санітарно-гігієнічних вимог та рекомендацій МОЗ задля запобігання поширення коронавірусної інфекції. У поїздах, вокзалах, станціях та інших приміщеннях, де перебувають пасажири, забезпечено обов’язкове проведення дезінфекційних заходів з дотриманням усіх санітарних норм та стандартів.

Посадка у приміські поїзди здійснюється при наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту.

Нагадаємо, пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» запроваджується послаблення протиепідемічних заходів. Зокрема з 1 червня 2020 року дозволяються перевезення пасажирів у приміському сполученні в разі прийняття відповідного рішення регіональними комісіями з техногенно-екологічної безпеки.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»