09.04.2020р.

Шановні користувачі послугами Укрзалізниці!

Шановні користувачі послугами Укрзалізниці!

У зв’язку із запровадженням в Україні з 12 березня 2020 року карантинних заходів та на виконання постанови Кабінету Міністрів України  від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» інформує щодо порядку направлення звернень, які надходять засобами поштового зв’язку на адресу філії.

Для дотримання усіх вимог чинного законодавства та максимального недопущення поширення коронавірусної інфекції серед населення,  Одеська залізниця звертається до громадян із проханням по можливості обмежити користування поштовими послугами для направлення звернень, скориставшись засобами електронного зв'язку (електронним зверненням) з використанням мережі Інтернет та направляти свої листи на електронну адресу філії: postbox@odz.gov.ua.

Всі листи, які будуть направлені на поштову адресу (вул. Пантелеймонівська 19, м. Одеса, 65012, Україна) будуть розглянуті  в межах всіх заходів, що діють з метою обмеження розповсюдження вірусу COVID -19.

Перепрошуємо за тимчасові незручності та просимо з розумінням поставитися до таких вимушених заходів!

 

Регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця»