08.04.2020р.

Майже 1 тис.600 працівників екстрених служб дісталися до своїх робочих місць службовими поїздами філії

Майже 1 тис.600 працівників екстрених служб дісталися до своїх робочих місць службовими поїздами філії

Від початку дії соціальної програми по підвозу медиків, працівників поліції та співробітників ДСНС на регіональній філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» до місць роботи перевезено 1 тис. 556 працівників.

Для цього по філії задіяно додатково вагони, що курсують у складі 22 –х із 39 – ти службових поїздів для перевезення залізничників. Кількість місць та вагонів, необхідних для перевезення розраховано на основі даних від місцевих органів влади за попередньо наданими заявками.

Нагадаємо, Укрзалізниця з 31 березня 2020 року почала перевезення медичних співробітників своїми службовими поїздами,  із 1 квітня 2020 року - працівників Національної поліції,  а з 3 квітня  - працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій до їх місць роботи. Таке рішення було прийнято керівництвом акціонерного товариства та погоджено з Міністерством інфраструктури.

Для уточнення графіку руху поїздів можна звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці 0800503111 та в Messenger офіційної сторінки Укрзалізниці у Facebook.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»