03.04.2020р.

Для перевезення медиків та правоохоронців на Одеській залізниці задіяно 20 додаткових вагонів

Для перевезення медиків та правоохоронців на Одеській залізниці задіяно 20 додаткових вагонів

Для перевезення медичних працівників та працівників Національної поліції України до місць роботи по регіональній філії «Одеська залізниця» додатково задіяно 20 вагонів, що курсують у складі службових поїздів.

Кількість місць та вагонів, необхідних для перевезення було розраховано на основі даних від місцевих органів влади за попередньо наданими заявками від медичних закладів та органів Нацполіції. У разі потреби, кількість вагонів може бути збільшено.

Підставою для проїзду медиків та правоохоронців є службове посвідчення або інший документ, що підтверджує роботу у закладі. Обов'язковою умовою є також наявність засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок.

Під час посадки на станції черговими буде проводитися звірка за списками, наданими із місця роботи працівника.

Нагадаємо, Укрзалізниця з 31 березня 2020 року почала перевезення медичних співробітників своїми службовими поїздами, а із 1 квітня 2020 року - працівників Національної поліції до їх місць роботи. Розклад руху службових поїздів Укрзалізниці надаватиметься органам місцевої влади для доведення до відома працівників медичних установ. Для уточнення графіку руху поїздів можна також звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці 0800503111 та в Messenger офіційної сторінки Укрзалізниці у Facebook.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»