23.03.2020р.

Одеська залізниця дбає про захист здоров’я працівників, які забезпечують роботу магістралі в умовах карантину

Одеська залізниця дбає про захист здоров’я працівників, які забезпечують роботу магістралі в умовах карантину

Для вирішення питань щодо запобігання виникненню та поширення коронавірусу COVID-19 серед працівників регіональної філії «Одеська залізниця» діє оперативний штаб під головуванням директора філії Сергія Нікуліна.

Щодня актуалізується інформація щодо кількості об’єктів та приміщень, які дезінфікуються, де організовано прохідний контроль температури та встановлено засоби для дезінфекції рук. Проводиться закупівля дезінфікуючих засобів та засобів захисту для працівників. Для цього було узагальнено інформацію по кожному підрозділу, щодо кількості працівників, які безпосередньо контактують із клієнтами  для забезпечення їх масками та дезінфікуючими засобами.

Вживаються заходи щодо мінімізації знаходження працівників на робочих місцях з метою упередження масового  захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19.

Під час проведення обов’язкових передрейсових та післярейсових медичних оглядів медики виконують додаткові процедури на предмет виявлення симптоматики гострої респіраторної вірусної інфекції.

У приміщеннях підрозділів залізниці та всередині рухомого складу, який задіяно у перевезеннях, організовано регулярну санітарно-гігієнічну обробку. Також в усіх видних місцях розміщено дезінфікуючі засоби  для експрес дезінфекції. Проводиться дезінфікування місць масового та часткового дотику. Щогодини працівники провітрюють приміщення. Всі залізничники зобов’язані суворо дотримуватися правил респіраторної гігієни.

Залізничники ознайомлені із правилами поведінки та особистої гігієни щодо запобігання небезпечному інфекційному захворюванню, а також з алгоритмом дій у випадку виявлення осіб із ознаками респіраторної інфекції.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»