06.03.2020р.

У Помічній провели профорієнтаційний захід для залучення молоді до роботи на залізниці

У Помічній провели профорієнтаційний захід для залучення молоді до роботи на залізниці

Нещодавно працівники з кадрів виробничих підрозділів вузла Помічна регіональної філії «Одеська залізниця» спільно з представниками філії Кіровоградського обласного центру зайнятості провели інтерактивний профорієнтаційний захід під назвою "Професії, які потрібні моїй громаді" з учнівської молоддю 9-11 класів. Спеціаліст з профорієнтації Добровеличківської філії Ольга Гинькут провела учням комплексне психологічне онлайн-тестування "Моя професія" для визначення професійних здібностей.

Кадровики підрозділів вузла Помічна (дистанції електропостачання, дистанції сигналізації та зв’язку, дистанції колії, вагонного депо, станції) розповіли присутнім старшокласникам про наявні вакансії, перспективи розвитку на своїх підприємствах, надали вичерпну інформацію про навчальні заклади. Окремо підкреслили важливість повного соціального пакету для працівників залізниці престижу професії та захоплення від роботи.

По закінченню заходу учні заповнили анкети зворотного зв'язку, з яких стало відомо, що захід дітям сподобався – шестеро з присутніх мають бажання спробувати себе у сфері залізничного транспорту!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»