05.03.2020р.

У Подільську відбулося кілька масштабних спортивних заходів за участі залізничників

У Подільську відбулося кілька масштабних спортивних заходів  за участі залізничників

У Подільському будинку фізкультури «Локомотив» позмагалися у двох видах спорту працівники підрозділів залізничного вузла.

Подільська дистанція електропостачання перемогла у командному заліку у змаганнях з гирьового спорту та посіли друге місце у турнірі армреслерів. Працівники локомотивного депо вибороли третє місце  в обох турнірах.

У армспорті чемпіоном стала команда Подільської дистанції колії, а серед гирьовиків друге місце отримали працівники воєнізованої охорони. Призерів турніру нагородили грамотами, дипломами, медалями та кубками від ОФСК «Локомотив».

Наступного дня у Подільську збірна команда «Локомотив» стала чемпіоном змагань у настільному тенісі у першості міста з представниками підприємств та організацій. Збірну команду Одеської магістралі на змаганнях гідно представили локомотивник Олексій Баталов, Марина Лупашку з Подільської дистанції сигналізації та зв’язку і Сергій Черновецький з Подільського будинку фізкультури «Локомотив».

1 березня у Подільському будинку фізкультури «Локомотив» відбувся шостий тур відкритої першості з міні-футболу сезону 2019/2020 років. Переважна кількість учасників команд – залізничники.

«Імперія Холоду» (капітан – Дмитро Сергенчук, Одеський ФСК «Локомотив») не змогла здолати «Бочманівку» (капітаном якої є Павло Іванюк з Подільської дистанції колі) і зазнала поразки з рахунком 6:10.

Команди «Коси» програли локомотивникам - ФК «Локомотив» на чолі з Русланом Корженком (6:7), а «Арсенал» програв – «Юності» (7:8).

Також 1 березня у Подільську збірна команда «Локомотив» успішно виступила у третьому та четвертому турах турніру з волейболу на Кубок мера міста. Сильні суперники не стали на заваді перемозі подільських залізничників.

Керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» та колектив ОФСК «Локомотив» вітає всіх призерів змагань з високими спортивними досягненнями, висловлює щиру вдячність працівникам магістралі, які вирішили підтримати традиції фізичної культури на залізниці.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»