20.02.2020р.

В Одесі відбулися змагання залізничників - армреслерів

Нещодавно у спорткомплексі ОФСК «Локомотив» відбулися двобої серед армреслерів з виробничих підрозділів Одеського регіону.

Призові місця розподілилися так: вагова категорія до 80 кг: перше місце здобув Вадим Черній, друге – у Юрія Ткаченка, третє – у Артема Матули (ОКТТ). У категорії від 80 до 90 кг та 90+ переможцями стали представники Одеської дистанції сигналізації та зв’язку (ШЧ-1) Юрій Кутуненко та Петро Степаненко. Друге та третє у категорії від 80 до 90 посіли працівники Одеського загону відомчої воєнізованої охорони філії (НОР-1) Сергій Баца та Іван Моспан. У категорії 90+ друге та третє місце дісталося Сергію Косовському з Одеського коледжу транспортних технологій (ОКТТ) та Геннадію Корчу від Одеської дирекції філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд». У командному заліку першість виборола студентська молодь – ОКТТ, друге місце – працівники ШЧ-1, третє – НОР-1.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»