20.02.2020р.

У Знам’янці відбулися змагання з гирьового спорту серед залізничників

У Знам’янці відбулися змагання з гирьового спорту серед залізничників

Нещодавно у приміщені клубу «Атлет» серед виробничих підрозділів залізничного вузла Знам’янка регіональної філії «Одеська залізниця» відбулися змагання з гирьового спорту (гиря вагою 24 кг).

У змаганні взяли участь працівники з: локомотивного депо (ТЧ-7), дистанції електропостачання, загону воєнізованої охорони (НОР-3), а також Знам’янської (ШЧ-7), Помічнянської та Долинської дистанцій сигналізації та зв’язку, Долинської та Знам’янської (ПЧ-10) дистанцій колії.Після зважування силачі розподілилися на три вагові категорії (до80 кг, від 80 до 90 кг та понад 90 кг).

За підсумками змагань у категорії до 80 кг перемогу одержав чемпіон ХІІ Спартакіади Сергій Ткаченко (ШЧ-7), на другу сходинку піднявся Сергій Насинник (ПЧ-10), на третьому місці – Олександр Гончаренко (ПЧ-10).

В категорії від 80 до 90 кг,  золотим  призером став Сергій Хованський (НОР-3), другим - Юрій Зайцев (ПЧ-10) і третім - Юрій Ткаченко (НОР-3).

У найважчій категорії понад 90 кг переміг Олександр Ткаліч (ТЧ-7), друге місце у Івана Дімітрієва (ТЧ-7), третє – у Сергія Бурлакі (НОР-3). Переможців відзначили медалями і грамотами Знам’янської дирекції залізничних перевезень та Територіального комітету профспілки.

Нагадаємо, що на початку року у Знам’янському регіоні відбулися матчеві зустрічі з міні-футболу та настільного тенісу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»