14.02.2020р.

Залізничники підпишуть Меморандум із Херсонською Облдержадміністрацією

Директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін та голова Херсонської Облдержадміністрації Юрій Гусєв досягли остаточних домовленостей щодо умов підписання Меморандуму, який діятиме до моменту визначення державою балансоутримувача режимної і сервісної зон оновленого контрольного пункту. Суттю Меморандуму є повноцінне забезпечення роботи ЦНАП на КПВВ «Каланчак» на цей період.

Про це стало відомо під час візиту 11 лютого 2020 року членів та голови Комітету Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій, нацменшин і міжнаціональних відносин на КПВВ «Каланчак».

Зустріч відбулася за участі директора регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» Сергія Нікуліна, голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, народного депутата Мустафи Джемілєва, Постійного Представника Президента України в АР Крим Антона Кориневича та представників правозахисних та громадських організацій.

За словами Юрія Гусєва, підписання Меморандуму між залізницею та Херсонською ОДА є значним кроком для вирішення нагальних питань у роботі ЦНАП. Адже тепер з’явилася можливість отримувати необхідні послуги не лише на рівні консультування, що важливо сьогодні для кримчан та внутрішньо переміщених осіб.

Разом з тим, директор регіональної філії «Одеська залізниця» Сергій Нікулін наголосив, що виконуючи поставлені задачі, під час проведення будівельних та робіт з благоустрою, залізничники доклали максимум зусиль для створення комфортних умов для безпеки громадян та роботи митників.

Варто додати, що під час заходу представники комісії Комітету Верховної Ради високо оцінили рівень виконання будівельних робіт залізничниками та успішне завершення їх в доволі стислі терміни. 

Нагадаємо, що за дорученням Уряду регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» взяла на себе реалізацію проекту будівництва КПВВ «Каланчак» на межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. Роботи проводилися власними силами регіональної філії «Одеська залізниця».

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Залізничники підпишуть Меморандум із Херсонською Облдержадміністрацією - 0