27.01.2020р.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу «Краще новорічне оформлення»!

Вітаємо переможців та учасників конкурсу «Краще новорічне оформлення»!

15 січня 2020 року завершився конкурс «Краще новорічне оформлення», що тривав з 25 грудня 2019 року серед трудових колективів регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця».

У конкурсі взяли участь 7 структурних підрозділів філії: Олександрійська дистанція колії, служба електропостачання, Знам’янська дистанція колії, вокзал станції Олександрія, Гайворонська дистанція колії, Херсонський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення та Помічнянська дистанція колії.

За умовами конкурсу після завершення прийому заявок, стартувало голосування. Головними умовами було – не залучати до голосування ботів, бути підписником сторінки філії у Facebook та вподобати обране фото.

У зв’язку із тотальним порушенням правил голосування учасниками,  23 січня 2020 року у прямому ефірі у групі філії відбулося визначення володарів призових місць за допомогою сайту-рандомайзера.

1 місце дісталося  Херсонському територіальному відділу матеріально-технічного забезпечення;

2 місце посів колектив вокзалу станції Олександрія;

3 місце отримала Помічнянська дистанції колії.

Володарі першого місця отримають закордонну подорож. Другого – поїздку до Карпат. За трете виграшне місце колектив учасників поїде на екскурсію до сирно-винного заводу.

Окремі заохочувальні призи за найвищий показник вподобань від підписників сторінки регіональної філії «Одеська залізниця» отримає колектив Знам’янської дистанції колії. 

Дякуємо всім учасникам за активну участь у конкурсі!

Щирі вітання переможцям!

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»