13.11.2019р.

Пожежники Одеської магістралі навчали працівників депо правильно діяти в разі пожежі

Пожежники Одеської магістралі навчали працівників депо правильно діяти в разі пожежі

Нещодавно на прохання керівництва пасажирського вагонного депо Одеса-Головна філії «Пасажирська компанія» працівники пожежної охорони Одеського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» провели практичні заняття. У заході взяли участь 120 працівників пасажирського депо. Відомчі пожежники пояснили працівникам депо як діяти у разі виникнення пожежі на території підрозділу. Захід містив також і практичну частину – у заняттях задіяли працівників пожежного поїзду станції Одеса-Товарна.

В ході занять залізничники відпрацювали дії по евакуації працівників з адміністративних і виробничих будівель. Крім того, представники команди разом з начальником пожежного поїзду Марком Сузанським продемонстрували в дії наявні засоби пожежогасіння, у тому числі вогнегасники, які слід використовувати до прибуття пожежних підрозділів ДСНС.

Заступник начальника Одеського загону воєнізованої охорони (служби воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця») Віталій Кавтя, підводячи підсумки практичної частини заходу, звернув увагу присутніх на особливості при евакуації персоналу, важливості дотримання вимог безпеки при використанні внутрішніх пожежних кранів, вогнегасників. Особовий склад пожежного підрозділу продемонстрував роботу пожежного автомобіля з подачею води на гасіння пожежі.

В.о. начальника пасажирського депо Сергій Зернін разом з коллективом подякував пожежним Одеської магістралі за отримання важливих знань у доступній формі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»