31.10.2018р.

Спортивні змагання з нагоди Дня залізничника проводяться на Одеській магістралі

Відкриту першість з футболу серед дітей залізничників провів Подільський Будинок фізкультури, до участі в якій були запрошені команди Миколаївської та Одеської областей. В запеклій боротьбі перше місце зайняла команда Окни, друге - команда Подільська, третє - Маріновки. За результатами змагань кращим бомбардиром став син робітниці вагонного депо ст.Подільськ Ірини Ігнатової– Данило Міхов. На завершення змагань всі учасники отримали пам’ятні кубки, дипломи та солодощі.

В той же час в Херсоні відбулись змагання з шахів, участь в яких взяли команди семи структурних підрозділів Херсонської дирекції. У підсумку змагань першість отримали: Олександр Птицин (ШЧ-10), В’ячеслав Свідерський (РВЦ-4), Юрій Кузнєцов (ТД Херсон). Серед жінок чемпіонкою стала представниця оборотного локомотивного депо Світлана Храмченко. Загалом місця у командному заліку розподілилися наступним чином: перше місце зайняла команда локомотивного депо Херсон, друге – команда дистанції сигналізації та зв’язку, третє – регіонально-обчислювального центру.

Особистий турнір з настільного тенісу серед працівників регіональної філії «Одеська залізниця» пройшов в спортивному комплексі ОФСК «Локомотив».  На проведеному турнірі залізничники показали високий рівень технічної підготовки та жагу перемог:  перше місце посів представник ПК ВЧД 3 – Микола Снадик, 2 місце виборов працівник дільниці ЖБК Одеського територіального управління – Олександр Головко, 3 місце - у представника Одеського центру професійної підготовки (ОЦПРП) – Ігора Морінгевича.

Крім цього, в Одеському будинку фізкультури 1 листопада проведуть спортивні змагання з волейболу та міні-футболу. Бажаючих підтримати колег-спортсменів запрошуємо у четвер за адресою: м.Одеса, вул.Заньковецької, 19 (початок змагань о 8:00).

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»