Відділ з якості продукції

Адреса: (НВЯ)

65012, м. Одеса, вул. Заньковецька - 2а

тел.:(048) 727-65-94, ф.727-69-70


Начальник відділу

Віцин Олександр Володимирович
Відділ з якості продукції регіональної філії «Одеська залізниця» створений 25.06.2015 року, наказом №173/Н з метою реалізації завдань щодо організації впровадження єдиних підходів до якості продукції та функціонування системи вхідного контролю.


Основні завдання Відділу

Реалізація єдиних підходів до впровадження контролю якості продукції (сировини, матеріалів, комплектуючих виробів, технічних засобів, рухомого складу, спеціальної колійної техніки та обладнання), робіт та послуг (далі продукція), що використовується для потреб залізничного транспорту.

Проведення організаційних заходів та здійснення постійного контролю щодо дотримання порядку встановлення вимог до продукції відносно якісних і технічних характеристик та впровадження в структурних, виробничих підрозділах філії системи контролю якості продукції згідно наказів ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії «Одеська залізниця».

Організація функціонування системи вхідного контролю.

Проведення вибіркових інспекційних перевірок, організації та проведення вхідного контролю з якості продукції в структурних, виробничих підрозділах філії.