Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

24.09.2018р.

3-річний Дмитро Золотіу потребує допомоги

Від народження Дмитру Золотіу лікарі діагностували єдиний шлуночок за змішаним типом, невелика гіпоплазія правого шлуночка, атріо-вентрикулярна і вентрикуло-артеріальна дискордантність, атрезія легеневої артерії І-ІІ типу, артифіційний дефект міжпередсердної перегородки, невелика недостатність клапана аорти.

Зараз хлопчику 3 роки 9 місяців, а йому вже двічі проводили накладання анастомозу – центрального анастомозу у 2014 році та анастомозу Гленна з пластикою гілок легеневої артерії та атріосептектомії у серпні 2015 року.

Його батько Золотіу Олександр Михайлович працює слюсарем з ремонту рухомого складу 2 розряду автоматного цеху локомотивного депо Подільськ, а мати – Дибець-Золотіу Оксана Миколаївна не працює в зв’язку з тим, що сину Дмитру необхідно постійний догляд.

На даний час Дмитро потребує хірургічної корекції вродженої вади серця, на яке потрібна значна сума коштів, а саме 50 тис. гривень, яких родина немає.

 

Кожен бажаючий допомогти може через відповідну заяву переказати гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Банківські реквізити для надання допомоги:

Банк Одержувача: АТ «Ощадбанк»

№ рахунку 26208000020717 в UAH

МФО Банка Одержувача: 328845

Код одержувача (ІНН): 2953005895

Одержувач: Золотіу Олександр Михайлович