Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

24.09.2018р.

3-річний Дмитро Золотіу потребує допомоги

Від народження Дмитру Золотіу лікарі діагностували єдиний шлуночок за змішаним типом, невелика гіпоплазія правого шлуночка, атріо-вентрикулярна і вентрикуло-артеріальна дискордантність, атрезія легеневої артерії І-ІІ типу, артифіційний дефект міжпередсердної перегородки, невелика недостатність клапана аорти.

Зараз хлопчику 3 роки 9 місяців, а йому вже двічі проводили накладання анастомозу – центрального анастомозу у 2014 році та анастомозу Гленна з пластикою гілок легеневої артерії та атріосептектомії у серпні 2015 року.

Його батько Золотіу Олександр Михайлович працює слюсарем з ремонту рухомого складу 2 розряду автоматного цеху локомотивного депо Подільськ, а мати – Дибець-Золотіу Оксана Миколаївна не працює в зв’язку з тим, що сину Дмитру необхідно постійний догляд.

На даний час Дмитро потребує хірургічної корекції вродженої вади серця, на яке потрібна значна сума коштів, а саме 50 тис. гривень, яких родина немає.

 

Контактний телефон: (066) 569-53-14 (Олександр Михайлович)

 

Кожен бажаючий допомогти може через відповідну заяву переказати гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Банківські реквізити для надання допомоги:

Банк Одержувача: АТ «Ощадбанк»

№ рахунку 26208000020717 в UAH

МФО Банка Одержувача: 328845

Код одержувача (ІНН): 2953005895

Одержувач: Золотіу Олександр Михайлович