Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

21.06.2018р.

Ольга Гонза потребує допомоги

У травні цього року лікарі діагностували у Ольги Гонзи вроджений порок серця, відкрита артеріальна протока. Незважаючи на те, що до цього неодноразово проводилось УЗО, лише з віком проявилася страшна правда. Тепер 11-річна дівчинка потребує вартісного лікування – на неї очікує ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки. Наразі родині потрібно зібрати щонайменш 60 тис. гривень на лікування, ліки, які необхідні для проведення операції доньки, та подальшу реабілітацію.

 

Мати Ольги – Світлана Миколаївна Гонза понад 2 роки працює старшим черговим стрілком поста станції Одеса-Головна, а до цього 12 років працювала у дитячій залізничній лікарні. Батько Ольги – Олександр Григорович Гонза – працівник АТ «Одесаобленерго». Сім’я не має змоги самостійно сплатити лікування і подальшу реабілітацію дитини, тому через скрутне становище звертається до залізничників з проханням допомогти і підтримати.

 

Контакти батьків: (066) 925-33-70 (Світлана Миколаївна)

 

Кожен працівник залізниці, хто бажає допомогти родині Коломійчук, може через відповідну заяву переказати гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Банківські реквізити для переведення коштів:

Банк одержувача: «Ощадбанк»

Призначення: отримання допомоги на лікування

Номер рахунку: 26252501129992

МФО: 328845

ЄДРПОУ: 09328601

Одержувач: Гонза Світлана Миколаївна

Ідентифікаційний код 2832521501