Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

12.06.2018р.

Вероніка Тімофеєва потребує допомоги

15-річна Вероніка Тімофеєва має рідкісне аутоімунне захворювання – первинний ангіїт центральної нервової системи. У травні 2014 року у Вероніки почалися нестерпні головні болі, аж до втрати зору й свідомості. Вітчизняні та закордонні лікарі дуже довго визначалися з діагнозом, а коли визначили – шокували: імутитет дівчини замість вірусів і інфекцій атакує клітини нервової системи власного організму. Це рідкісне захворювання, і Вероніка – єдина в Україні дитина, що має таку недугу.

Відтоді життя дівчинки підпорядковане ритму хвороби, яка то ненадовго відпускає, то знов загострюється. Вероніка перенесла операцію на головному мозку, пройшла сім курсів хіміотерапії, і до того ж додалася епілепсія.

Наприкінці минулого року недуга дівчинки знов перейшла у стадію загострення, і вона знов перебувала у київському «Охматдиті», де проходила курс імуносупресивної (з пригнічення імунітету) терапії.

Сьогодні майже вдалося призупинити руйнівні процеси в організмі дівчинки, проте причина цього й досі невідома. Вероніка продовжує проходити щоквартальні обстеження у «Охматдиті», а для підтримки загального стану дівчини її батьки змушені шукати щадні для організму ліки й замовляти їх із-за кордону. Сім'ї навіть запропонували спробувати надсучасну генну терапію, але 240 тис. гривень для родини є непід'ємною сумою. Зараз здоров'я дівчинки підтримується перевіреними ліками, на які необхідно приблизно 6 тис. гривень на місяць, і хіміотерапією, а в серпні поточного року на дівчинку знов очікує чергове і вартісне обстеження у Києві. Втім, є надія, що при регулярному лікуванні через декілька років хвороба може зійти нанівець.

 

Її батьки – працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ. Мати Тімофеєва Олена Анатоліївна – інженер виробничого підрозділу «Шевченківська дистанція сигналізації та зв’язку», батько Тімофеєв Ігор Іванович – ревізор вагонного господарства виробничого підрозділу «Служба комерційних робіт та маркетингу Одеської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт».

 

Номер картки «Приватбанку» для переказу коштів: 5168 7423 5101 4091 (Тімофеєва Олена Антоніївна)

 

Також кожен бажаючий може через відповідну заяву перевести гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.