Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

11.12.2017р.

Вероніка Тімофеєва потребує допомоги

15-річна Вероніка Тімофеєва має рідкісне аутоімунне захворювання – первинний ангіїт центральної нервової системи. У травні 2014 року у Вероніки почалися нестерпні головні болі, аж до втрати зору й свідомості. Лікарі дуже довго визначалися з діагнозом, й тепер життя дівчинки підпорядковане ритму хвороби, яка то ненадовго відпускає, то знов загострюється. Вероніка перенесла операцію на головному мозку, пройшла сім курсів хіміотерапії, і до того ж додалася епілепсія.

У даний час недуга дівчинки знов перейшла у стадію загострення. Вона зараз перебуває у київському «Охматдиті», де проходить курс імуносупресивної (пригнічення імунітету) терапії й потребує довгострокового лікування коштовними ліками, на що необхідно від 6 тис. гривень щомісячно.

 

Її батьки – працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ. Мати Тімофеєва Олена Анатоліївна – інженер виробничого підрозділу «Шевченківська дистанція сигналізації та зв’язку», батько Тімофеєв Ігор Іванович – ревізор вагонного господарства виробничого підрозділу «Служба комерційних робіт та маркетингу Одеської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт».

Контактні телефони: 063-528-82-63 (Олена Анатоліївна), 067-838-28-23 (Ігор Іванович).

 

Номер картки «Приватбанку» для переказу коштів: 5168 7423 5101 4091 (Тімофеєва Олена Антоніївна)

 

Також кожен бажаючий може через відповідну заяву перевести гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.