Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

14.06.2018р.

Марія Заїка потребує допомоги

З 4 років у Марії стала проявлятися і прогресувати невідома хвороба. У 2016 році після тривалого обстеження лікарі попередньо діагностували у дівчинки онкологічне захворювання - лімфома Беркутта 4-ого ступеня. Призначене лікування не дало бажаних результатів, і з травня 2017 року протягом п’яти місяців дівчинка перебувала у київській дитячій спеціалізованій лікарні «Охматдит». Тим часом, дівчинка втратила у вазі 12 кг, отримує ліки від токсичного гепатиту, у неї виявили тромбоз лівої стегнової артерії.

Після інтенсивної терапії Марійка стала набирати вагу, її самопочуття покращилось, й на початку жовтня минулого року дівчинку виписали з лікарні.

Однак стан дівчинки ні краще, ні гірше - й вже триває п'ятий рік, як дівчинці не можут назвати точного діагнозу. З середини червня поточного року вона знов проходить обстеження і лікування в київському «Охматдиті», але поки що жоден з попередніх діагнозів лікарів не знаходить підтвердження. Разом з цим, з'явилися супутні хвороби, і тепер крім інших ліків 10-річна Марійка отримує протитромбозні та кровотворні препарати, а також препарати для підтримку функціонування печінки. Родина щомісяця витрачає близько 8 тис. гривень лише на ліки, при цьому заощаджує, знаходячи їх за кордоном і купуючи через Інтернет.

 

Її батько – Володимир Борисович Заїка, колишній начальник станції Помічна, зараз не працює через інвалідність. Мати – Людмила Федорівна, вчитель.

 

Номер картки «Приватбанку» для переказу коштів: 5168-7559-0098-6650 (Заїка Марія Володимирівна)

 

Також кожен бажаючий може через відповідну заяву перевести гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Реквізити для надання допомоги:

ПриватБанк

Код ОКПО банку 14360570

МФО банку 305299

Код ОКПО одержувача 14360570

Рахунок отримувача 29244825509100