Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

11.06.2018р.

Світлана Кінебас потребує допомоги

15-річній Світлані Кінебас від народження лікарі діагностували двостороннє розщеплення верхньої губи, твердого та м’якого піднебіння. Світлана вже перенесла три фізіологічні операції та лікування прикусу у ортодонта.

Наприкінці минулого року, коли мати Світлани звернулася до "Соціального проекту допомоги дітям батьків-залізничників", то вірила, що вже в січні відбудеться важлива для її доньки операція у Київському інституті стоматології. Тоді на лікування по установленню кісної тканини на верхню щелепу та операцію корекції носу потрібно було майже 21 тис. гривень.

Однак лікування після попередньої невдалої операції затягнулося: хірург-ортодонт уже понад рік виправляє нерівність зубного ряду, що є необхідним для майбутньої операції, але старі шрами ускладнюють процес. Втім, є сподівання, що наприкінці літа призначать операцію з установлення кісткової тканини на рівні зуби, але мати дівчинки самотужки не встигне накопичити необхідну суму: не вистачає близько 5 тис. гривень.

 

Мати дівчинки – Олена Володимирівна Кінебас – працює оператором СТЦ ст. Чорноморськ-Порт та є пенсіонером за станом здоров’я (має інвалідність II групи, загальне захворювання), тому не в змозі самостійно оплатити лікування доньки та її реабілітацію.

 

Кожен може через відповідну заяву перевести гроші (наприклад, свій одноденний заробіток або фіксовану суму одноразово) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Реквізити для проведення операції поповнення карткового рахунку через іншу установу АТ «Ощадбанку»:

Установа ТВБВ №10015/0510, філія-Одеського обласного управління АТ «Ощадбанк»

МФО 328845 ЗКПО 09328601

№ транзитного рахунку 29093000901510

Призначення платежу: поповнення картрахунку 26256510236913 Олена Володимирівна Кінебас.