Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників

Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників – благодійний проект, мета якого підтримати працівників філії, які опинилися у скрутній ситуації через серйозне захворювання дітей віком до 18 років та потребують допомоги для їх лікування й реабілітації. Учасниками проекту є сім’ї працівників Одеської магістралі. Їх історії опубліковані в даному розділі.

Соціальний проект започатковано за ініціативою директора регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслава Єрьоміна. Стартував проект 1 червня 2017 року.

Допоможемо разом!

01.06.2018р.

Анна Куценко потребує допомоги

Анна Куценко отримала опікову травму 1 червня 2017 року. У дівчинки діагностували важкі опіки 3 ступеня 50% шкіри (опіки пліч, тулуба, лівого стегна), вкрай тяжкий опіковий шок, опікове захворювання. В тяжкому стані дитина потрапила до дитячої обласної лікарні Кропивницького, де проходила лікування в опіковому відділенні, а в серпні повернулася з лікарні. Вдома емоційний стан дівчинки значно покращився, вона встала з інвалідного візка, почала самостійно ходити, успішно закінчила 4 клас.

Але отримані рани не дають про себе забути. На змащування післяопікових рубців, які не дають 10-річній дівчинці розвиватися, скріплюючи шкіру, батьки щодня витрачають до шести тюбиків спеціального крему (один коштує 250 грн). У лютому цього року їй зробили чергову операцію, а загалом за рік Аня перенесла 19 загальних наркозів. Через місяць на дівчину очікує вживлення еспандера для розтягування шкіри, щоб потім зробити пластичні операції. Після цього на неї чекає тривалий та дорогий період реабілітації.

 

Її батьки працюють у стрілецькій команді ст. Знам'янка виробничого підрозділу служби воєнізованої охорони «Знам'янський загін воєнізованої охорони» регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ. Батько Сергій Васильович Куценко працює стрільцем стрілецької команди, мати Наталія Сергіївна Куценко – начальником відділення стрілецької команди.

 

Кожен бажаючий може через відповідну заяву перевести гроші (наприклад, свій одноденний заробіток) на лікування дитини на рахунок батьків.

 

Реквізити для переведення коштів на рахунок Куценко Наталії Сергіївни №4149 4978 4584 4242 в ПАТ «Приват Банк», Експрес-банк МФО 322959 код РДПУ-20053145.