29.12.2017р.

Директор Одеської магістралі В’ячеслав Єрьомін підбив підсумки 2017 року

Напередодні новорічних свят на регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулася селекторна нарада, під час якої директор магістралі В’ячеслав Єрьомін підбив підсумки 2017 року та озвучив плани й сподівання на новий 2018 рік.

Директор філії зазначив, що майже повністю виконано план комплексних заходів на 2017 рік, серед яких є атестація робочих місць залізничників, укомплектування спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту. «У подальшому я наполягатиму на тому, щоб, отримуючи спецодяг, спецвзуття чи засоби індивідуального захисту, керівники були пильними та вимагали для своїх працівників тільки високоякісні вироби, які відповідатимуть заявленим вимогам. Така принципова позиція керівників всіх рівнів примусить виробників сумлінніше ставитися до виконання зобов’язань перед таким вагомим  клієнтом  як залізниця», - підкреслив В’ячеслав Єрьомін.

Окрему увагу було приділено питанню контролю виконання робіт та вчасного внесення необхідних змін у технологічні документи, що дозволить оптимізувати технологічні процеси та зробити їх максимально безпечними.

За 2017 рік локомотивні бригади зафіксували 273 випадки попередження наїздів на громадян. Випадки травмування громадян при переході у невстановлених місцях вимагаються від магістралі рішучих невідкладних дій. Тому у IV кварталі поточного року залізничники активно встановлювали огородження в місцях масового переходу колій громадянами по станціях Подільськ, Миколаїв, Знам’янка, Олександрія, Бугаз, ім.Т.Шевченка, Застава ІІ. «І хоча наразі громадяни скаржаться на певні незручності, ми розуміємо, що робимо це задля їхньої безпеки і будемо цю роботу продовжувати: робити безпечні пішохідні переходи та загороджувати місця несанкціонованого стихійного переходу колій», - додав директор філії.

Залізниця закінчує рік із позитивним фінансовим результатом. Крім того серед об’ємних показників характерним є обсяг приведеної продукції, який становить 80 млрд. приведених т-км, що на 5% перевищує показник 2016 року.

Фонд оплати праці залізничників перевищений на 200 млн. грн. для того, щоб заплатити залізничникам достойну премію. Слід зазначити, що за рівнем заробітної плати регіональна філія «Одеська залізниця» посідає друге місце серед інших філій з показником середньої заробітної плати за підсумками 11 місяців у 8 тис. 587,9 грн., що вище рівня 2016 року на 2 тис. 055,1 грн. (або на 31,5%).

В’ячеслав Єрьомін закликав всіх керівників на місцях уважніше ставитися до можливості підвищення розрядів своїх працівників: «Якщо працівник за рівнем своїх знань та досвіду заслуговує підвищення розряду, то він має отримувати підвищення. І якщо це навмисно кимось гальмується, то такі керівники на залізниці працювати не будуть. Бо наша єдина мета – зберегти колектив, забезпечивши йому достойну оплату праці».

Крім того директор висловив сподівання, що прийдешній рік принесе магістралі початок реалізації довгоочікуваного проекту: розвиток дільниць, будівництво других колій, розвиток горловин станцій в напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка. «Маємо також надію, що нарешті будуть віднайдені механізми, які більше не дадуть блокувати тендерні процедури і, як наслідок, зривати поставки необхідних нам запасних частин та матеріалів на залізницю», - зазначив він.

На звершення звернення директор філії привітав колектив із Новим роком та побажав залізничникам здоров’я, миру, злагоди та здійснення найзаповітніших мрій.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»