26.12.2017р.

Керівники виробничих та структурних підрозділів Одеської магістралі ознайомилися з новим Положенням про оплату праці

Минулого тижня в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулася робоча зустріч заступника директора Департаменту оплати праці та мотивації персоналу Олени Мельникової з керівниками філії та її виробничих підрозділів, фахівцями з питань організації, нормування та оплати праці та профспілками.

У ході зустрічі обговорювалися перспективи, які передбачаються новим Положенням про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця».  Стало відомо, що у  зазначеному документі заплановано поетапне підвищення тарифних ставок та посадових окладів працівникам галузі. Вже з грудня поточного року будуть підвищені тарифні ставки всім працівникам регіональної філії, праця яких тарифікується, у тому числі працівникам локомотивних бригад,  та  посадові оклади машиністам – інструкторам локомотивних бригад та бригад спеціального самохідного рухомого складу.

Наступний етап підвищення буде для решти посад та професій працівників регіональної філії і розпочнеться з січня наступного року та має завершитися не пізніше квітня 2018 року.

 

*Довідка

Наказом правління ПАТ «Укрзалізниця» від 22.12.2017 № 792, погодженого з  профспілкою залізничників і транспортних будівельників України, було введено в дію нове  Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця».

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»