21.12.2017р.

В Одесі фінансисти та економісти ПАТ «Укрзалізниця» готуються до завершення 2017 року

З 19 по 21 грудня в Одесі проходив семінар–нарада «Удосконалення бухгалтерського та податкового обліку відповідно до вимог Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та Податкового кодексу України у ПАТ «Укрзалізниця». В заході взяли участь понад 70 делегатів від філій і Департаменту бухгалтерського, податкового обліку, звітності та методології компанії.

Відкрили захід головний бухгалтер ПАТ «Укрзалізниця» Тамара Рябчун та заступник начальника регіональної філії «Одеська залізниця» Олег Підлубний. Вони привітали учасників семінару-наради та побажали плідної роботи протягом цих трьох днів, адже на порядку денному вкрай важливі для компанії теми.

Безпосередньо, в перший день фінансисти та економісти компанії обговорили актуальні питання щодо річної фінансової звітності, особливості її підготовки, складання та консолідації у відповідності до МСФЗ, а також підготовки до аудиту консолідованої фінансової звітності за 2017 рік. Крім того, учасники проаналізували проблемні питання, пов’язані з формуванням і поданням податкових декларацій, та розглянули питання підготовки до комплексної перевірки діяльності ПАТ «Укрзалізниця» контролюючими органами.

На другий день представники поточного аудитора презентували нові стандарти МСФЗ щодо доходів від договорів з клієнтами та чинних фінансових інструментів.

У заключних день делегатів очікував розгляд питань щодо організації обліку доходів від перевезень та автоматизації облікових процесів, обговорення законодавчих новацій та перспектив впровадження нової форми галузевої звітності.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В Одесі фінансисти та економісти ПАТ «Укрзалізниця» готуються до завершення 2017 року - 0 В Одесі фінансисти та економісти ПАТ «Укрзалізниця» готуються до завершення 2017 року - 1 В Одесі фінансисти та економісти ПАТ «Укрзалізниця» готуються до завершення 2017 року - 2 В Одесі фінансисти та економісти ПАТ «Укрзалізниця» готуються до завершення 2017 року - 3