08.12.2017р.

Керівники Одеської залізниці успішно склали іспит з охорони праці

Цього тижня на базі Одеського навчально-методологічного центру з охорони праці та промислової безпеки відбулися планові навчання з охорони праці для керівного складу регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Організатор заходу – Львівський навчально-методологічний відділ навчально-методологічного центру охорони праці та промислової безпеки.

До навчання залучили заступників директора філії, керівників служб управління регіональної філії, дирекцій залізничних перевезень, а також працівників служби охорони праці та навчально-методичного відділу.

Протягом трьох днів учасники заходу ознайомлювались з нововведеннями у промисловій безпеці, інноваційними підходами в забезпеченні безпеки на робочих місцях та запобіганні випадків виробничого травматизму.

По завершенню навчання вчора, 7 грудня, всі 42 керівники, що проходили навчання, склали підсумковий іспит на відмінно. Екзаменаційну комісію очолив начальник Департаменту охорони праці та промислової безпеки ПАТ «Укрзалізниця»  Валерій Сусленко, який відзначив високу підготовку керівного складу в питаннях забезпечення безпеки на робочих місцях.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Керівники Одеської залізниці успішно склали іспит з охорони праці - 0 Керівники Одеської залізниці успішно склали іспит з охорони праці - 1 Керівники Одеської залізниці успішно склали іспит з охорони праці - 2 Керівники Одеської залізниці успішно склали іспит з охорони праці - 3 Керівники Одеської залізниці успішно склали іспит з охорони праці - 4