04.11.2017р.

У День залізничника на вокзалі станції Одеса-Головна лунали музичні привітання

4 листопада з нагоди святкування Дня залізничника в приміщенні Одеського залізничного вокзалу відбувся святковий концерт, по завершенню якого на працівників залізниці, відвідувачів вокзалу і пасажирів очікував музичний подарунок від нацгвардійців.

Зранку у центральній залі залізничного вокзалу Одеса-Головна лунали привітання і святкові пісні. Концертну півторагодинну програму підготували студенти Одеського коледжу транспортних технологій. Майбутні залізничники і працівники регіональної філії, які продовжують навчання у даному закладі, співали відомі українські пісні.

Після свій музичний сюрприз подарував військовий оркестр військової частини №3012 Національної гвардії України під керівництвом начальника оркестру – військового диригента Олександра Федорчука. На пероні залізничного вокзалу оркестранти заграли популярні мелодії пісень вітчизняних та іноземних виконавців, відомі саундтреки до кінофільмів та навіть співали народні українські пісні. Близько години тривав музичний флешмоб.

Цього ранку насолодитися святковим дійством мали змогу декілька тисяч пасажирів, які відправлялися від вокзалу станцій Одеса-Головна та прибували до південного міста залізницею. Вони залишилися приємно здивованими такому позитивному суботньому ранку й приєднувалися до привітань працівникам сталевої магістралі з нагоди їх професійного свята.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

У День залізничника на вокзалі станції Одеса-Головна лунали музичні привітання - 0 У День залізничника на вокзалі станції Одеса-Головна лунали музичні привітання - 1 У День залізничника на вокзалі станції Одеса-Головна лунали музичні привітання - 2 У День залізничника на вокзалі станції Одеса-Головна лунали музичні привітання - 3 У День залізничника на вокзалі станції Одеса-Головна лунали музичні привітання - 4