19.10.2017р.

В’ячеслав Єрьомін провів огляд Знам’янського залізничного вузла

Виробничі підрозділи Знам’янського залізничного вузла з робочим візитом відвідав директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав Єрьомін. Він ознайомився зі станом господарств та поспілкувався з працівниками на місцях.

Керівник магістралі оглянув цеха та майстерні ремонтного вагонного і локомотивного депо, побував на пункті контрольно-технічного обслуговування експлуатаційного вагонного депо станції Знам’янка. Очільника магістралі порадували професіоналізм робітників і їх позиція щодо важливості нарощування виробничих потужностей та можливості збільшення встановлених планів. При спілкуванні на робочих місцях безпосередньо зі слюсарями, токарями, зварювальниками, електриками та іншими робітниками були обговорені питання умов праці на виробництві та їх поліпшення, можливості збільшення заробітної плати, своєчасного забезпечення товарно-матеріальними цінностями і спецодягом тощо.

За результатами плідного спілкування визначено низку необхідних заходів, які планується втілити протягом поточного і наступного року, а саме: обладнання збирального цеху ремонтного вагонного депо Знам’янка інфрачервоними газовими випромінювачами і тепловими завісами, встановлення та оновлення вентиляцій, переобладнання задіяних у виробництві цехів для більш продуктивних процесів, що є необхідним для сучасного підприємства. Разом з цим, перед керівниками підрозділів поставлені завдання максимально розвивати потужності виробничих дільниць, при цьому В’ячеслав Єрьомін закликав підходити до цього процесу з великим натхненням та ювелірною точністю здійснювати реформи задля розбудови регіональної філії «Одеська залізниця».

Після огляду директор регіональної філії провів нараду з керівниками середньої ланки, фахівцями фінансового блоку, охорони праці, працівниками, відповідальних за організацію праці й заробітної плати виробничих підрозділів вузла Знам’янської дирекції залізничних перевезень та представниками профспілкових організацій. Під час цієї зустрічі були обговорені питання поточного реформування галузі та супутніх процесів. Очільник Одеської магістралі підбив підсумки повторної інвентаризації основних фондів, і приділив увагу вирішенню складностей, з якими стикаються служби та підрозділи при взаємодії з територіальними управліннями філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» ПАТ УЗ.

Окрім цього, в ході обговорення питання забезпечення господарств матеріалами та запчастинами, В’ячеслав Єрьомін акцентував на важливості приділити максимум уваги плануванню на 2018 рік, зокрема в частині закупівлі запчастин, та формуванню фінансових планів. Він наголосив, що в сучасних реаліях не слід забувати про новаторські енергозберігаючі технології, які сприятимуть економії енергоресурсів у майбутньому та, відповідно, надасть додаткову можливість підвищувати заробітну платню та кваліфікацію працівників. Тому керівник Одеської залізниці очікує від трудового колективу раціональних пропозицій щодо інновацій та можливостей їх впровадження на підприємстві.

«Основне навантаження повинно бути спрямовано на планування. Від того, як правильно будуть сплановані витрати, залежать отримані нами результати», – додав він.

По завершенню наради фахівці Знам’янського залізничного вузла знов підняли тему нововведень у системі преміювання і мотивації робітників, а працівники, відповідальні за організацію праці й заробітної плати, відверто поділилися проблемами нормування та підтримали ідею проведення круглих столів з метою їх вирішення.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В’ячеслав Єрьомін провів огляд Знам’янського залізничного вузла - 0 В’ячеслав Єрьомін провів огляд Знам’янського залізничного вузла - 1 В’ячеслав Єрьомін провів огляд Знам’янського залізничного вузла - 2 В’ячеслав Єрьомін провів огляд Знам’янського залізничного вузла - 3 В’ячеслав Єрьомін провів огляд Знам’янського залізничного вузла - 4