06.09.2017р.

ОГОЛОШЕННЯ

                                                     Шановний клієнте!

  Починаючи з 01.04.2017 в ПАТ "Укрзалізниця" розпочалася компанія по укладенню з користувачами залізничних послуг Єдиних договорів про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги (далі - Єдині договори).

  Укладення Єдиного договору надає користувачу залізничних послуг такі переваги:

- наявність одного договору та єдиного коду платника, по якому надаються послуги на всіх залізничних вантажних станціях України;

- грошові кошти сплачуються на один банківський рахунок, відкритий в філії "Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень", що скорочує кількість банківських операцій та затрати на їх проведення;

- відсутність необхідності утримання коштів на рахунках по кожній регіональній філії окремо;

- отримання по факту наданих послуг розрахункової документації, виписок з особових рахунків, актів звірки розрахунків, рішень спірних питань безпосередньо в філії "Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень" чи її виробничих структурних підрозділах, або через опорну станцію.

  Дія договорів про організацію перевезень вантажів і проведення розрахунків за перевезення та надані залізницею послуги, укладених з регіональними філіями та філією ЦТЛ, буде припинена 31.12.2017. Залишки коштів на особових рахунках клієнтів, які обліковуються по регіональній філії, будуть переведені на особовий рахунок, відкритий за Єдиним договором.

   Для укладення Єдиного договору Вам необхідно звернутися до регіональної філії «Одеська залізниця».

 Контактні дані відповідальних працівників регіональної філії "Одеська залізниця", що забезпечують ведення договірної роботи по Єдиних договорах: (048) 727-43-53, (048) 727-37-20. (048) 727-35-03. Проект договору, пакет документів та побажання щодо укладання договору  розміщено на сайті залізниці за наступним «посиланням».

  Контактні дані відповідальних працівників філії "Єдиний розрахунковий центр залізничних перевезень" (ЄРЦ), що здійснюють фінансове супроводження єдиних договорів: (044) 465-23-34, (044) 465-11-45.

  Про всі проблемні питання при переході на роботу за єдиним договором надавати письмово інформацію до Департаменту комерційної роботи ПАТ "Укрзалізниця" за адресою: м. Київ, вул. Тверська, 7, або на електронну адресу: t_chaikovska@uz.gov.ua, контактні телефони: (044) 465-12-21, 093-721-03-11.