08.02.2018р.

Замовникам послуг з організації перевезень вантажів (укладання договору про надання послуг)

  ПАТ «Укрзалізниця» повідомляє, що, відповідно до рішень прийнятих правлінням ПАТ «Укрзалізниця» в межах заходів, спрямованих на  дерегуляцію послуг з надання вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» для перевезення вантажів, починаючи з 19.02.2018 водяться в дію нові ставки плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця» в процесі надання послуг з перевезення вантажів та новий порядок визначення плати за перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця».

  Для забезпечення організації перевезень вантажів, розроблено договір  про надання послуг, предметом якого є здійснення перевезення вантажів, надання вантажного вагону для перевезення, та інших послуг, пов’язаних з організацією перевезення вантажів у внутрішньому та міжнародному сполученнях (експорт, імпорт) у вагонах Перевізника та/або вагонах Замовника і проведення розрахунків за ці послуги (далі –договір). Текст договору представлено на сайті регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця»  за наступним посиланням.

  Підписання договору, для клієнтів що вже уклали Єдиний договор, здійснюється  через АС «Клієнт-УЗ» з подальшим підписанням у паперовому вигляді.  Підписання договору в електронному вигляді дозволяє активувати всі необхідні коди для надання послуг. Детальну інструкцію щодо процедури підписання  розміщено в АС «Клієнт-УЗ».

  Після підпису договору у електронному вигляді два паперових підписаних примірника договору з оригіналом довіреності (при необхідності) передаються для підпису до Одеської залізниці за адресою м. Одеса вул. Пантелеймонівська 19. кім.121.

  Користувачам, які не уклали Єдиний договір пропонується роздрукувати два примірника договору з сайту Одеської залізниці, підписати, та з повним пакетом документів направити для укладання на адресу м.Одеса вул. Пантелеймонівська 19. кім.121.

  Замовникам послуг, які укладали Єдині договори через філію «ЦТЛ» ПАТ «Укрзалізниця»  пропонується з питань укладання договору про надання послуг звертатися за адресою: 03038, м. Київ, вул. Федорова, 32.

  Замовникам послуг, які укладали Єдині договори через регіональну філію «Одеська залізниця»  пропонується з питань  укладання договору про надання послуг звертатися за адресою м. Одеса вул. Пантелеймонівська 19.

  Дію раніше укладених всіх договорів про організацію перевезень вантажів (в тому числі і Єдиних) і проведення розрахунків за перевезення та надані залізничним транспортом послуги буде припинено шляхом підписання додаткової угоди текст, якої направлено 30.01.2018 на юридичні адреси Замовників. При наявності залишку коштів, що були перераховані Замовником в якості передплати відповідно до пункту 4.2. Єдиного договору, який підтверджений актом звірки, відповідно до письмового звернення Замовника буде зарахований Замовнику в рахунок майбутніх перевезень за договором про надання послуг, або буде повернуто Замовнику на його поточний рахунок в установі банку.

  Контактні дані відповідальних працівників, що забезпечують ведення договірної роботи:

Брігінець Сергій Олександрович, тел. (048) 727-43-53;

- Савченко Світлана Володимирівна, тел. (048) 727-37-20;

- Яшина Галина Вікторівна, тел.  (048) 727-35-03.

 

Статутні документи ПАТ «Укрзалізниця»