19.08.2017р.

Одеські залізничники вдосконалюють організацію перевезень на/зі ст. Чорноморськ-Порт

Директор регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» В’ячеслав  Єрьомін провів сумісну нараду з представниками магістралі, АМПУ, морського торговельного порту Чорноморськ та портових операторів для організації спільного вирішення актуальних питань перевезення вантажів на/зі станції Чорноморськ-Порт.

У ході наради обговорювалися питання організації планування завозу вагонів згідно з переробною спроможністю станції, регулювання навантаження вагонів на місцях навантаження  залежно від накопичення вагонів на станцію призначення, а також  прискорення виконання маневрової роботи на припортовій станції.

В’ячеслав Єрьомін переконаний, що для уникнення або мінімізації складнощів у організації роботи станції Чорноморськ-Порт усім учасникам перевізного процесу слід регулярно проводити спільні наради, де оперативно вирішуватимуться проблеми: «Я прошу всіх учасників процесу не лишатися осторонь та заздалегідь планувати і співвідносити бажані обсяги вантажів із переробною спроможністю станції. Тільки разом ми покращимо наші показники та збільшити перевалку вантажів при цьому раціонально використовуючи парк вагонів», – зазначив В’ячеслав Єрьомін.

Також було відзначено, що всі організаційно-технічні складнощі, які виявлятимуться у ході сумісної роботи, будуть оперативно усунуті.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»