21.07.2017р.

В Одесі залізничники обговорили підготовку до реалізації проекту електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв

На цьому тижні в Одесі під головуванням члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Ремігіуша Пашкевича відбулася нарада щодо підготовки до реалізації проектів електрифікації дільниць Долинська – Миколаїв та Миколаїв – Колосівка з зовнішнім електропостачанням тягових підстанцій. В заході взяли участь представники регіональної філії «Одеська залізниця» та філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» ПАТ УЗ.

Учасники наради обговорили проблемні питання, з якими зіткнулися фахівці при проектуванні і плануванні робіт, а також перспективи щодо закупівель матеріалів, робіт та послуг. Одним з ключових завдань, яке наразі було поставлено правлінням компанії, – протягом осені поточного року надати повний пакет документів європейським банкам, які кредитують електрифікацію зазначеної ділянки, з метою запуску тендерних процедур до кінця 2017 року.

Очікується, що роботи з реконструкції дільниці Долинська – Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв розпочнуться у 2018 році та триватимуть близько трьох років. За цей час планується електрифікувати 157 км колії на дільниці Долинська – Миколаїв, що дозволить забезпечити пропускну спроможність на рівні 51 пар поїздів на добу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

В Одесі залізничники обговорили підготовку до реалізації проекту електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв - 0 В Одесі залізничники обговорили підготовку до реалізації проекту електрифікації дільниці Долинська – Миколаїв - 1