15.06.2017р.

Одеські залізничники стали активніше займатися спортом

Працівники регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» стали активніше займатися спортом, прагнуть стати сильнішими і підтримувати своє здоров’я. Про це свідчить останній аналіз відвідування відомчих спортивних закладів одеськими залізничниками, який демонструє  значне зростання працівників небайдужих до занять фізичною культурою і спортом.

За 2015 рік спортивні зали та змагання відвідали  9 тис. 233 чол., з них – 7 тис. 379 залізничників, у 2016 році 11 тис. 624 особи взяли участь у  змаганнях, з них – 7 тис. 780 залізничників. За п’ять місяців 2017 року участь у спортивних змаганнях взяли 4  тис. 791 чол., з них – 3 тис. 626 залізничників. Відповідно до попередніх розрахунків цьогорічні показники відвідування спортивних закладів залізничниками перевищать показники 2016 року.

Для всіх бажаючих працюють виробничі підрозділи «Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» та «Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» станції ім.Т.Шевченка:

Будинок фізкультури (м. Одеса, вул. Заньковецької, 19), де у залах можна займатисяміні-футболом, волейболом, баскетболом).

Спортивний комплекс (м. Одеса,вул. Мельницька, 32б), де є зали боротьби, тренажерний зал, зал більярду, шашок, шахів, зал для гри у наcтільний теніс, зал кардіо-тренажерів та реабілітаційний центр.

Херсонський міні-комплекс (м. Херсон, вул. Привокзальна, 3), де працюють зали фітнесу та тренажерний зал.

Будинок фізкультури (м. Подільськ, б-р Бірзульський, 7), де у залі спортивних ігор є можливість займатися міні-футболом, волейболом, баскетболом, шахами та шашками).

Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» станції ім. Т.Шевченка (м. Сміла, вул. Північновокзальна, 2а), де є зал спортивних ігор (міні-футбол, волейбол, баскетбол), тренажерний зал та зал для фітнесу.

Одеська водно-гребна база (Одеська обл. Овідіопольський р-н, 14 км. Овідіопольської дороги), де є можливість використання кімнат відпочинку, альтанок, літніх спортивних майданчиків для ігор (міні-футбол, волейбол, баскетбол).

Визначити рівень фізичної підготовки працівників регіональної філії «Одеська залізниця» допомагають змагання на регіональному та дорожньому рівнях.

Заняття фізичною культурою та спортом зміцнює здоров’я, розвиває морально-вольові та інтелектуальні здібності людини. Здоровий спосіб життя працівника позитивно впливає на його самопочуття і відповідно покращує його продуктивність праці.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники стали активніше займатися спортом - 0