01.06.2017р.

У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято

Повітряні кульки, солодкі дарунки, кольорові малюнки на асфальті та уявна оперативна нарада за участю дітей… Сьогодні одеські залізничники влаштували малечі справжнє веселе свято під гаслом «Разом у майбутнє».

В Одесі на Привокзальній площі залізничникам вдалося зібрати понад сотню дітей, які активно долучилися до святкування. Під виступи студентів Одеського коледжу транспортних технологій діти малювали прапор України та символіку ПАТ «Укрзалізниця», потім  подивилися дефіле у національних костюмах та запальні танці від учнів продюсерського центру «Домінік Джокер», отримали солодкі дарунки, запустили в небо жовто-блакитні кульки та взяли участь у майстер-класі по орігамі. Подібні святкування також відбулися зранку на привокзальних площах Знам’янки, Миколаєва та Сміли.

Однак на цьому свято не закінчилося. Діточки шкільного віку відвідали з оглядовою екскурсією служби управління Одеської магістралі. Спочатку вони отримали уявлення про кількість служб, які забезпечують перевезення вантажів та пасажирів на залізниці. Далі діти стали учасниками процесу приготування маршруту пропуску поїзда на диспетчерській дільниці, де працюють поїзні диспетчери – це одна з найвідповідальніших професій на залізниці, адже від них напряму залежить безпека перевезень. Потім діти ознайомилися із портретами колишніх керівників залізниці. Найцікавішим для малюків стала їх участь у уявній оперативній нараді, де вони мали змогу послухати короткі відомості про основні служби залізниці та поділитися враженнями.

На завершення заходу батьки-залізничники мали змогу показати дітям свої робочі місця.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 0 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 1 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 2 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 3 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 4 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 5 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 6 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 7 У День захисту дітей на Одеській залізниці влаштували справжнє свято - 8